Jan. 30, 2018

Kas tai yra SVEIKATA?

Vikipedijoje parašyta, kad Sveikata
 – gyvojo organizmo būsena, kai jis pats ir visi jo organai pilnai atlieka savo funkcijas, nesant negaliųligų ar organizmo funkcijų sutrikimų. Remiantis Pasaulio sveikatos organizacija, „Sveikata – tai fizinė, dvasinė ir socialinė gerovė, o ne tik ligos ar negalios nebuvimas.“ Pagal LR Sveikatos sistemos įstatymą, „Sveikata – asmens ir visuomenės fizinė, dvasinė ir socialinė gerovė“.

https://lt.wikipedia.org/wiki/Sveikata 

O sveikas žmogus bus tada, kai gaus visus mikroelementus, vitaminus ir kitas reikalingas medžiagas naujų ląstelių atsiradimui. 
Aišku yra ir daugiau kriterijų, kas įtakoja gerą sveikatą, bet mes norėtume pasiūlyti keletą gerų sprendimų pagerinti esamą sveikatą.

Labai svarbus vaidmuo skiriamas kraujagyslių funkcionalumui ir mes galėtume rekomenduoti preparatą BetaVUSAN 
Jei norite sumažinti svorį - NIGHT SNACK natūralus produktas skirtas alkiui malšinti.
O gal jums aktualu būti darbingam visą dieną? Tada išbandykite kitokį energetininį gėrimą Dont sleep
Jums varva nosis, prasidėjo kosulys - tada jums reikia „SAULĪTE”
Jis gaminamas pagal seną kiniečių technologiją  ir laikas įrodė, kad ši sudėtis greitai ir efektyviai veikia.

SiLiCiS (Polisorb Plus)
Visiškai atsitiktinai, parazitų (ypač kirmėlių) naikinimo praktikoje, pavyko nustatyti, kad juos likvidavus organizme staiga padidėja silicio kiekis, ir atvirkščiai, kuo daugiau kirmėlių - tuo mažiau silicio. Jo norma organizme - 4,7%.

  • Žmogaus organizme silicis aštuonis kartus dalyvauja gyvybės užtikrinimo procesuose, t.y. 4,7 x 8 =38%. Vadinasi, 38% mūsų sveikatos palaiko silicis.
  • Gamtoje labiausiai paplitęs elementas yra deguonis - jo yra 47%, antrąją vietą užima silicis - 29,5%. Atliekant bandymus nustatyta, kad kai žmogaus organizme trūksta silicio, pažeidžiama medžiagų apykaitos pusiausvyra, nes be jo yra neįmanomas daugiau kaip 70 kitų elementų įsisavinimas.
  • Dar daugiau, silicis - atominis struktūrinis ryšio vienetas ne tik elektroniniuose prietaisuose, bet ir ryšyje smegenys - kūnas. Vadinasi, jei organizme nepakanka silicio, nėra ir ryšio smegenys - kūnas, arba tas ryšys būna iškreiptas ir vadinamas kitaip - liga!
  • Praktikoje pastebėta, kad insultai ir infarktai dažniausiai ištinka tuos, kurių organizme silicio tėra 1,2%, nors turėtų būti 4,7%. Cukriniu diabetu susergama, kai silicio yra 1,4% ar dar mažiau, hepatitu -1,6%, vėžys atslenka, kai jo kiekis yra lygus 1,3%.

Silicis sukuria elektros krūvį turinčias struktūras, kurios gali „priklijuoti" prie savęs žmogui nebūdingus virusus, mikroorganizmus. Gripo, hepatito, herpeso, poliartrito, reumato, disbakteriozės virusai, kandidos, mielės ir kt., sukeliantys organizme patologiškas situacijas, elektros traukos jėga įsiurbiami į koloidinius silicio junginius ir kraujyje, ir žarnyne. Kiek problemų galima būtų išvengti, jeigu mūsų organizmuose būtų pakankamai silicio!